جهیزیه عروس2018

نتایج جستجو برای عبارت :

جهیزیه عروس2018

اگر برابر حکم دادگاه، شوهر با فروش جهيزيه به عنوان فروش مال غیر،محکوم شود علاوه بر مجازات مقرر درخصوص ی مکلف است عین مال یا در صورت نبودن عین مال،مثل یا قیمت آن را به زوجه برگرداند و برای این امر نیازی به ارائه دادخواست حقوقی نیست.
نکته:
اگر زن بخواهد با شکایت کیفری موضوع فروش مال غیر را پیگیری کند،باید در دادسرای محل وقوع جرم یعنی دادسرایی که جهيزيه در آن حوزه به فروش شکایت کند. 
اگر بخواهد با تقدیم دادخواست حقوقی اقامه دعوی
♦️جهيزيه سنگین♦️
طبق معمول هر ماه، دورهمی دوستانه برقرار بود. خیلی اتفاقی چند نفر همزمان در تدارکات عروسی بودند و بحث جهيزيه و مارک های معروف لوازم داغ بود. هر کسی سعی می کرد از بقیه پیشی بگیرد و برند بودن لوازم دخترش را به رخ بکشد.
نوبت که به مادر رسید، خیلی آرام گفت: من ترجیح می دم، با خرید جهيزيه دخترم به کشور هم خدمت کنم. ترجیح می دم به جای خوشحال کردن کارگرهای خارجی، پسرهای مملکت خودم رو سر کار بفرستم و زندگی هاشون رو رونق بدم.
رهبری می ف
سلام دوستان
بخوای از الان شروع کنی به خرید تا دو ماه دیگه، اونم بصورتی که نه جهازت خیلی عالی باشه نه خیلی پایین، یعنی در یه سطح متوسط.
خواهش میکنم هر کس میدونه کمکم کنه، هنوز هیچی نخریدم هیچ کمکی هم ندارم، خودمم اصلا از جهيزيه سر در نمیارم، در کل اگه کسی پیشنهادی داره مشتاقانه میشنوم 
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.
پست های جدیدتر در مورد جهيزيه :
تو جهيزيه چه چیزایی مهمه و واجبه ؟!
اصفهانی ها در تهیه جهيزيه تجملاتی عمل میکنند ؟
چند وقت دی
لیست کامل خرید جهيزيه
از دیرباز تا به الان عروس و داماد مدت ها قبل از برگزاری مراسم عروسی در تاب و تاب خرید جهيزيه بوده و هستند البته شاید به جرات بتوان گفت که در زمان های قدیم در بحث خرید جهيزيه چشم و هم چشمی وجود نداشت و خانواده عروس تنها به نیت کمک به داماد جهت تامین هزینه های زندگی وسایلی را به عنوان جهز به عروس و داماد هدیه می دادند ولی متاسفانه این روزها خرید جعیزیه تبدیل به چشم و هم چشمی شده و بسیاری از خانواده ها را به دردسر انداخته است.
جهيزيه ام را چه سبکی بخرم ؟ 40 عکس جهيزيه - قسمت سوم
اگر این سری از نوشته های دلبرانه را با عنوان " عکس جهيزيه " دنبال کرده باشید میدانید که هر بار 40 عکس از جهيزيه های زیبا در اینستاگرام را با شما به اشتراک میگذاریم تا با این کار شما انواع و اقسام مدل ها و رنگ های جهيزيه را ببینید و در نهایت طرح و رنگ مورد نظرتان برای جهيزيه خودتان انتخاب کنید . اینطوری بعد ها که یک عالمه جهيزيه دیدید افسوس نمیخورید که کاش فلان مدل یا فلان رنگ را برای خرید جهيزيه ا
سردار «بهمن ریحانی» از اهدای جهيزيه به زوج‌های جوان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه خبر داد و گفت: مراسم ازدواج ۴۰۰ زوج در مناطق زلزله‌زده برگزار می‌شود.
سردار «بهمن ریحانی» فرمانده سپاه حضرت «نبی‌اکرم (ص)» استان کرمانشاه، اظهار داشت: مراسمی به‌همت سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه برای ازدواج زوج‌های جوان در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی افزود: سعی می‌کنیم این مراسم هر چه زودتر انجام بگیرد و طی این مراسم زوج
سلام وقت بخیر
دوستان لطفا کمی از وقت ارزشمندتون رو در اختیارم بذارید تصمیم دارم مقاله جامعه شناسی ارائه بدم ... قبل از هر چیزی بگم این پست ویژه آقایونه ( چون الان فمینیست ها میریزند سرم ؛ ) خانم ها خواهشا نیاید بگید که این چه سوالیه و ارزش زن رو پایین نیارید و فلان ؟! من منظوری از این پرسش دارم و باید به نتیجه ای برسم ...
آقایون شرایطی و بیان میکنم و فقط لطف کنید بگید از نظر شما پذیرفتنی هست یا خیر ؟!
اگر دختر‌ خانمی مهریه نخواد ... شاغل هم باشه و تم
کانال شهر سهند  http://t.me/shahresahand
مراسم اهدای جهيزيه برای نو عروسان در شهر جدید سهند
صبح امروز پنج شنبه مورخه 96/9/16 طی مراسمی با حضور دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو و حجت السلام منیب راد، 8 سری جهيزيه برای نو عروسان نیازمند که توسط مرکز نیکوکاری شهید دادی سهلان و جمعی از خیرین شهر جدید سهند تدارک دیده شده بود تحویل این عزیزان گردید.
379
جهيزيه برای دختر مایه عزت نیست. عزت دختر به اخلاق او به رفتار و شخصیت خود اوست. بعضی از خانواده‌های عروس، خودشان را اذیت می‌کنند و به زحمت می‌اندازند و اگر پول هم ندارند به زور پول تهیه می‌کنند. اگر پول دارند زیادی خرج می‌کنند، برای این‌که یک جهيزيه پر زرق و برقی را مثلا در اختیار دخترشان بگذارند.خطبه عقد ۷۷/۱۲/۲۸
مهریه و جهيزيه زیاد، هیچ دختری را خوشبخت نمی‌کنند و هیچ خانواده‌ای را به آرامش و س و اعتماد لازم نمی‌رساند. این‌ها زوای
زن مرد نمای هندی برای این‌که با دو دختر عروسی کند و جهيزيه دریافت کند با لباس داماد دختران را فریب داد تا به خواسته خود برسد. کریشنا سن ، زن هندی که بیش از چهار سال خودرا مرد جا می زد،اخیرا برای ازدواج با دو زن و و اذیت و اذیت آن ها برای گرفتن جهيزيه دستگیر شد.
به گزارش مجله اینترنتی چفچفک این زن همیشه سبک پسرانه لباس می‌پوشید و رفتار می‌کرد ولی درسال
ادامه مطلب
یکی از مواردی که بعد از شنیدن کلمه ازدواج به ذهن می رسد،خرید جهيزيه
است.البته در گذشته خانواده ها خرید جهيزيه برای فرزندان خود را ،از سنین
پایین شروع می کردند ولی در حال حاضراین رسم از بین و زوجین سعی می
کنند نظرات و سلایق خاص خود را در این خرید دخیل کنند.
البته
چیزی که باید در خرید جهيزيه مد نظر قرار داد ،این است که باید سعی کنیم ،
کالای مناسب و با کیفیت خوبی تهیه کنیم در عین حال باید بتوانیم این کالا
ها را از فروشگاه هایی بخریم که هزی
سلام دوستان
یه مسئله تو زندگی من پیش اومده که حال روحی منو بهم ریخته و منو تا مرز افسردگی کشونده ، حدودا دو ماه پیش من مجبور شدم نامزدیم رو بهم بزنم. آشنایی ما از خواستگاری رسمی تا آزمایش خون حدودا دو ماه طول کشید. خب طبیعتا تو این مدت هر دو طرف همه چیز رو تموم شده میبینن. اون پسرم همین بود. همه چیز رو تموم شده میدید و کلی خوشحال بود و شوق و ذوق داشت از اینکه داشتیم عقد میکردیم و بی صبرانه منتظر عقدمون بود.
ما تو همه چی با هم تفاهم داشتیم و ظاهرا ه
جهيزيه ام را چه مدلی بخرم ؟ 45 عکس جهيزيه - قسمت پنجم
این آخرین قسمت از مجموعه نوشته های دلبرانه در مورد " عکس جهيزيه " برای دیدن قسمت های قبلی که هر کدام حاوی 40 عکس جهزیه ایرانی و جهزیه اینستاگرامی هستند می توانید به نوشته های زیر مراجعه کنید :
جهيزيه ام را چه رنگی بخرم ؟ 40 عکس های جهيزيه - قسمت اول
جهيزيه ام را چه شکلی بخرم ؟ 40 عکس های جهيزيه - قسمت دوم
جهيزيه ام را چه سبکی بخرم ؟ 40 عکس های جهيزيه - قسمت سوم
برای جهيزيه ام چی بخرم ؟ 40 عکس های جهيزيه -
ساخت انواع کابینت ،کمد دیواری، میز ال ای دی ،سیسمونی نوزاد ،جهيزيه عروس انواع درب های ضد سرقت.... 

*این عکس نمونه کار تحویل داده شده در تاریخ ۲۳/ ۹ /۹۶ میباشد *
تلفن تماس ۰۹۳۷۵۶۶۳۸۴۵ 
***مژدگانی  برای کسانی که سفارش بگیرند..... ***
زحمتی که اجری پیش خدا ندارد
هرچه به عروسی نزدیک تر می شدند؛ مادر تلاش بیشتری برای فراهم کردن جهيزيه می کرد. با اینکه وضع مالی متوسطی داشتند، اما می خواست از هر وسیله ای گران ترین و لوکس ترین را بخرد؛ حتی به قیمت قرض کردن. هر چه دختر با مادرش صحبت می کرد، مادر مثل یک نوار ضبط شده حرف های قبلش را تکرار می کرد که نباید از دوستانش کم بیاورد.
 اما دختر می گفت: این همه وسیله که از بعضیش حتی استفاده هم نمی کنم، جز زحمت جا به جایی، فایده ای ندارن. هم هزین
جهيزيه ام را چه رنگی بخرم ؟ 40 عکس جهيزيه - قسمت اول
برای انتخاب جهيزيه بهترین راه دیدن عکس ها و مدل و های جهيزيه است . ما در دلبرانه 5 سری عکس جهيزيه (هر سری 40 عکس جهزیه) برای شما عروس خانم هایی که دغدغه انتخاب و خرید جهيزيه دارید آماده کرده ایم . امیدواریم این عکس ها برای شما مفید باشد و یک جهزیه خوشگل و منحصر بفرد تهیه کنید . با ما همراه باشید .
اگر در حال خرید جهزیه هستید بد نیست سری هم به این نوشته ها با مطالب و عکس های بدرد بخور بزنید :
لیست جهیز
برای جهيزيه ام چی بخرم ؟ 40 عکس جهيزيه - قسمت چهارم
خرید جهيزيه یکی از مهم ترین خرید های زندگی همه است . چون قرار است وسایلی انتخاب شود و یک عمر از آنها استفاده شود . به همین جهت اطمینان از این که چه نوع جهيزيه یا چه رنگی را در جهيزيه دوست داریم اهمیت زیادی پیدا میکند و این اطمینان هم به دست نمی آید مگر این که ما تعدادی زیادی جهزیه یا عکس جهيزيه ببنیم و بعد تصمیم بگیریریم جهزیه مورد علاقه ما چیست ؟ آیا دکوراسیون سنتی دوست داریم یا ترجیح میدهیم خان
لوازم خانگی ، خرید جهيزيه
لوازم خانگی از پرکاربردترین وسایل استفاده روز مره در منازل است و کیفیت زندگی ارتباطی ناگسستنی با لوازم خانگی دارد.
در حوزه لوازم خانگی برند های بسیار مطرحی حضور دارند و تمامی اقلام لوازم خانگی از قبیل صوتی و تصویری ، تلویزیون ، یخچال ،ماشین لباس شویی ، ماشین ظرفشویی ، اتو ، فرش ، سشوار ، سرخ کن ، بخار پز ، مایکروفر ، مایکروویو ، قابلمه ، پتو ، تخت خواب ، تشک ، لوازم دکوراتیو ، سرو و پذیرایی و ... را تولید می کنند.
در جز
جهيزيه ام را چه شکلی بخرم ؟ 40 عکس جهيزيه - قسمت دوم
خوب ما آمدیم با سری دوم عکس جهيزيه عروس . قرار ما در دلبرانه این است ، 5 سری از عکس های جهيزيه عروس خانم در اینستاگرام ( هر سری 40 عکس )
امیدوارم با دیدن این عکس ها و و مدل ها و رنگ های مختلف جهيزيه بتوانید رنگ و مدل جهيزيه ای را که همیشه در رویا های خود تصور میکردید با دقت بیشتری انتخاب کنید و بعد از خرید و چیدمان جهيزيه از نتیجه کار و چیزهایی که انتخاب کرده اید راضی باشید. با آرزوی خوشبختی برای عرو
و بسیار کار نکرده...
از حفظ ایات خدا گ تا درس پژوهی و تصحیح برگه های بچه ها و ساختن نماهنگ و خرید جهيزيه و و و ...
اما باز در این همه هیاهو، هر روز سر میزنم یه آن وبلاگ قدیمی...
شاید روزی آباد دیدمش...
انسان با امید زنده است...
جهيزيه سنتی | 25 عکس جهيزيه سنتی عروس زیبا و دلنشین
جالب است که جهيزيه سنتی همچنان طرفدارن زیادی دارد ، یعنی کسانی که متولد دهه 60-70-80 هستند دنبال این هستند که خانه هایشان را شبیه متولدین دهه 30-40 بچینند. دلیلش قطعا برمیگردد به اصالت و آرامشی که در دکوراسیون سنتی وجود دارد و نیز امکان استفاده از رنگ ها و طرح و نقش های اصیل و سنتی مثل نقش هایی که فرش های دست باف و معرق های در و پنجره در قدیم می بینیم.
چرا جهيزيه سنتی؟
شاید این شعر را شنیده اید که " هر
سلام
حاکم شرع و دولت باید بنا به دستورات و سنت پیامبر موظف است در امر ازدواج تسهیل کند. تسهیل این امر در کسور اسلامی ما فقط دادن یک وام به نام وام ازدواج ایت که گرفتن آن بسیار دشوار است و زحمت زیادی دارد. اما امروز خبری به گوش رسید که مبلغ وام ازدواج افزایش پیدا نکرده است و نخواهد کرد. واقعا این جای تاسف دارد برای افراد مسئول.، بیکاری جوانان را برای تسهیل ازدواج مرتفع نکردید و حتی وام را هم افزایش ندادید!!! 
یک سوال دارم با 10 میلیون سهم مرد و 10 می
1- پیش خودم می گفتم لابد مثل خیلی از مردهای دیگر، زیاد بودن جهيزيه
همسر را یک افتخار می داند و آن را به رخ دیگران می کشد؛ اما این طور نبود. می
گفتم: تجملات نه، ولی در حد عرف خرید کنیم که اشکال ندارد! با همین هم مخالف بود.
می گفت: زندگی هر چه ساده تر باشد صفا و صمیمیت بیشتری هم دارد. این زرق و برق ها
ممکن است بین همسران فاصله بیندازد. اصرار مرا که می دید کوتاه می آمد تا آزرده
خاطر نشوم.
قرار بود مبل هم جزو جهيزيه من باشد. جریان را که فهمید، رنگ صورتش
تغ
سلام
حاکم شرع و دولت باید بنا به دستورات و سنت پیامبر موظف است در امر ازدواج تسهیل کند. تسهیل این امر در کسور اسلامی ما فقط دادن یک وام به نام وام ازدواج ایت که گرفتن آن بسیار دشوار است و زحمت زیادی دارد. اما امروز خبری به گوش رسید که مبلغ وام ازدواج افزایش پیدا نکرده است و نخواهد کرد. واقعا این جای تاسف دارد برای افراد مسئول.، بیکاری جوانان را برای تسهیل ازدواج مرتفع نکردید و حتی وام را هم افزایش ندادید!!! 
یک سوال دارم با 10 میلیون سهم مرد و 10 می
پریشب دوباره خواب خونه دیدم. خواب دیدم زنگ زدم سوید به ایدا و بهش گفتم توی لینشوپینگ برام یه خونه کرایه کنه. بهش تاکید کردم که حتما سرویس بهداشتی مجزا باشه. ایدا گفت  که خونه  خریده توی استکهلم.
امروز خواب دیدم رفتم خرید جهيزيه. دیدم میگم سرویس کریستالم حتما باید مارک بوهمیا باشه.
خوابهای دنباله دار من به کجا میرسه؟
دلم روشنه. حتی اگر اتفاقی نیفته. 
روزهای پایانی خانه ی پدری غمگین سخت جانفرسا و درعین حال پرهیاهو میگذره ...
صبح ها دلت میخواد دو دقیقه هم زیر پتوی مادرت ادامه ی خوابت رو بری ...به هرکودوم از اعضای خانواده که نگاه میکنی حس میکنی چقد دلت تنگ میشه واسشون...
هی به خونتون عین ندیده ها نگاه میکنی جای همه چیو حفظ میکنی انگار...
برای روزهایی که اینجا نیستم از الان دلگیرم...
***فرقی نداره دختر هستی یا پسر بحث رفتن ازخونه ی پدری بغض میاره تو چشمات تو صدات ...اشک جمع میشه تو چشمات...حنجرت میلرزه
سلام
موضوعی هست مدتیه فکرمو مشغول کرده و همش فکر میکنم این پدیده اسمش چیه و چرا بوجود اومده؟
شاید خیلی از شماها هم باهاش برخورد کرده باشین و نمیدونم شما هم مثل من فکرتونو مشغول کرده یا نه؟
چند وقت پیش که تو اینستاگرام بودم یه پیجی رو دیدم و ناخودآگاه تا مدتها میرفتم و پستهاش رو میدیدم، من چون خودم تازه ازدواج کرده بودم توجهم رو جلب کرده بود، پیجی در مورد جهيزيه، اگه این پیج ها رو دیده باشین میدونین که وسایل و چیدمان خونه و خود خونه نشون دهنده
یک ساعت مونده به رفتنمون به فرودگاه پدر میگه بیا اساس کشی وسایل جهيزيه ی خانم
عقلانی بود ولی احساس بنده عصبانی 
خلاصه موقع بالا آوردن وسیله فلزی( فایل اداری) یهویی فشار دادم و دست برادر بین دیوار و فایل موند
از سفر که برگشتم
فهمیدم دست برادر رو از دو جا شدم
 :|
خسته نباشی پهلوان
آفرین دلاور
صفرا ( یکی از اخلاط چهارگانه در طب سنتی) بره بالا اعصاب پصاب خراب میشه
ساده زیستی و پرهیز از تجمل از نکات بارز زندگی حضرت زهرا (س) است. مهریه کم، جهيزيه مختصر، اکتفا به غذای اندک و معاش کم، استفاده از حداقل امکانات برای زندگی و... همانگونه که در فوق شرح داده شد از خصوصیات آشکار سیده ن عالم است.
بزرگترین ناوگان حمل ونقل در غرب تهران
حمل باراثاثیه منزل ادارات شرکتها مبلمان جهيزيه
حمل باربه تمام نقاط تهران وشهرستانها شبانه روزی
دارابودن بزرگترین ماشینهای مسقف وموکت کاری شده
کارگران مجرب خوش اخلاق وماهر
حمل لوازم سنگین توسط افراد ماهر وکاردان
گاوصندوق /پیانو /سایدباساید/بوفهای شیشه ای
بسته بندی پیش ولوازم کامل بسته بندی راازما بخواهید
کارتون بزرگ وکوچک .جای شکستنی .جای لباس
نایلونهای حباب دار/فوم /سلفون ..
 
اتوبار شهرزیبا  - 
و یک دورهمی و دعای دیگر
الان توو این اتاقی که نشستم، ۴۲.۸ جمعیتش ازدواج کردن و ۱۰۰ درصد اینها از من کوچیکترن :))  بعد مشکلم با این نیست. مشکلم اینه که شوهر‌جان اینا به من ربطی نداره!  اصلا چرا باید مسائل خصوصیتون رو بگید اینجوری ؟
و اینکه‌ قابلمه های جهيزيه فلانی چه رنگیه.  :| ای خدا :)  
من عروس نمیشم.
بعد دو تا پسر بچه دارن اینجا دعوا میکنن با هم. و به نظر میرسه هدف ضربه زدن به بیضه های حریفه!  
من بچه دارم نمیشم
بعد‌ من حالم بده‌. از شلوغی متنف
سلام علیکم
عبادات قبول
برای تهیه جهيزيه خانواده کم بضاعتی گلریزان راه انداختیم.
اگر خودتون یا دوستانتون تمایل داشتید تا میلاد امام حسن ع به بنده اطلاع بدید. 
+در جواب کامنت جناب ناشناس:
منظور از ضروری رو متوجه نمیشم
چون اگر ضرورتی نداشت و نیازی نداشتند 
مسلما تلاشی هم برای این کار از طرف حداقل بنده نمی شد...
در مورد شماره کارت هم؛
هر کس خواست برای گرفتنش اعلام آمادگی میکنه
بنده شماره کارت بانی رو میدم
قرار هم نیست من بدونم چقدر قراره به کارت
بیمه عمر نوعی از بیمه است که شما میتوانید با پرداخت مبلغی بصورت ماهانه سه ماهه ، شش ماهه ، سالیانه و یا یکجا و مدت انتظاری ( بیش از 5 سال) علاوه بر دریافت سرمایه ای قابل توجه بعنوان اصل و سود از امتیازات زیادی برخوردار شوید .
انواع بیمه عمر کدام است ؟ بیمه عمر و پس انداز - بیمه نوزادان ، کودکان ، نوجوانان - بیمه عمر جامع زندگی - بیمه تمام عمر - بیمه عمر زمانی - حامی ( هزینه های کفن و دفن)بیمه جهيزيه - بیمه مهریه و ....متداولترین بیمه های عمر عبارتند از
حمل و نقل کالا اثاثیه منزل لوازم اداری وتجاری 
جهيزيه عروس،سرویس مبلمان و...
پوشش شمال،،،،شرق،،،،مرکز،،،،،غرب،،،،تهران و
 تمام شهرستانهای کشور
★★★★★★★★★★★★★★★
تبریز،اردبیل،ارومیه،سنندج،کرمانشاه،ایلام
همدان،کرمان،اصفهان،قم،اهواز،بندرعباس،گیلان،مازندران،گلستان
مشهد،زاهدان،لرستان،یاسوج،البرز
شبانه روزی با صدور بیمه 
ارسال انواع وانت مجهز به پتو ،چادر،و لوازم ضربه گیر
قیمت منصفانه و مناسب طبق نرخ مصوب
اطلاعات تماس:
021443
با خوندن این پست (اینجا ) 
حدودای آخر  ابتدایی بودم (تابستون بود )
خیلی خیلی به خواهرم دلبسته بود. دوستش داشتم خیلی خیلی زیاد. در عین دوست داشتن ازش میترسیدم.
یادمه موقع بردن چهازش کل خونه پر بود از کارتن و جهيزيه این جور چیزا ...
تو عالم بچگی فکر میکردم خواهرم ازدواج کنه دیگه میره و نمیتونم دیگه ببینمش برای همین کلی 
بابت این داستان چه شب ها و چه روزهایی که گریه نکردم.

روزی که جهازش رو بردند و دیگه کم کم خودش هم داشت میرفت خونه شون من تو اون شلو
 اتوبار شهرزیبا 44748937
متخصص حمل اثاثیه منزل،جهيزيه عروس و کالاهای شرکتی
اتوبار محدوده شهرزیبا-باربری محدوده شهرزیبا-حمل اثاثیه منزل محدوده شهرزیبا-باربری حمل اثاث منزل محدوده شهرزیبا-باربری محدوده 
شماره های تماس باربری:
شهرزیبا:       44748937
باربری حمل اثاثیه منزل نزدیک شهرزیبا-اتوبار اثاث کشی در نزدیکی شهرزیبا نزدیکترین اتوبار اسباب کشی به منطقه شهرزیبا،حمل اثاثیه منزل در شهرزیبا،
حمل تضمینی مبلمان،گاوصندوق،پیانو،ساید بای ساید و...
عکس آقای خامنه ای